Forum o knjigama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Šta ste čitali kao deca?

+30
Vampire_girl
Nincheß
♥Demi♥Lovato♥
♦Black♦Betty♦
Neyra
Stefan Salvatore
macinger84
lamar
*Beautifully.Broken*
little.lamb
MissAppl
Elly
Raoul_Duke
Dana*Far away*
polly88
*rainbow*
*Britain-Addict*
Iris Jane
Shelly Stoudes
Tatjana
{I.am.Margaret}
She
❤Jecy BBツ
Cry with a smile (:
Vlajki
Veljko
*dreamer*
.But Home Is Nowhere.
Wolf Heart
Mixiii
34 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Šta ste čitali kao deca? - Page 2 Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Uto Sep 21, 2010 4:42 am

Neyra

Neyra
Član
Član

pa kad sam bila dijete izbjegavala sam sve vrste knjiga
sjecam se da sam tjerala stariju sestru da mi cita lektire i pise ih umjesto mene
tek oko sedmog razreda osnovne skole sam pocela da citam redovno

27Šta ste čitali kao deca? - Page 2 Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Uto Sep 21, 2010 1:42 pm

♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦
Aktivan član
Aktivan član

pa nzn.... nisam pretjerano citala.... xD
ali citala sam, osim lektira... i neke nepoznate autore...
sjecam se jedne knjige.... mslm da se zvala Lizalica iz Uagadugua..... ali se ne sjecam o cemu se radi..... xDD

28Šta ste čitali kao deca? - Page 2 Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Ned Okt 17, 2010 8:02 am

♥Demi♥Lovato♥

♥Demi♥Lovato♥
Član
Član

Citala sam samo lektiru i to do pola^^
Ili preskocim po 2-3 strane pa nastavim...

29Šta ste čitali kao deca? - Page 2 Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Pet Jan 21, 2011 9:52 am

Nincheß

Nincheß
Član
Član

"Sad sam demek velika", što bi rekla moja mama. xD
Nisam mnogo čitala kao "manja", ali eto, pre leko vreme, sam čitala jednu knjigu "Nije smak sveta" i stvarno je zasluženo dobila nagradu, meni se svidela knjiga.

30Šta ste čitali kao deca? - Page 2 Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Pet Jan 21, 2011 11:06 am

Vampire_girl

Vampire_girl
Novajlija
Novajlija

Harry Pottera Very Happy i Koko u Parizu
a u školi one kao što su Pipi duga čarapa, Pinokio i Doktor Dulitl

31Šta ste čitali kao deca? - Page 2 Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Sub Jan 22, 2011 3:35 pm

naca007

naca007
Dizajner

Sve što mi bibliotekarka da ( a onda je znala šta je najbolje za moj uzrast ) . Ali mi je dala na početku par knjiga sa pesmicama i ja sam shvatila da baš ne podnosim poeziju i da mi je dosadna , tako da se ne sećam da sam ikada više pročitala neku zbirku pesama ili nešto tako . Šta ste čitali kao deca? - Page 2 944273

http://www.photoshop-tn.com

32Šta ste čitali kao deca? - Page 2 Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Ned Jan 23, 2011 12:34 am

*Dance_with_rain♥*

*Dance_with_rain♥*
Aktivan član
Aktivan član

U 1. razredu sam neprestano bila u knjižnici i posuđivala knjige, i slikovnice, razne pjesme i tako.

33Šta ste čitali kao deca? - Page 2 Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Čet Maj 05, 2011 6:13 am

MargaretAtvud

MargaretAtvud
Član
Član

Svasta...
mada,omiljena knjiga iz detinjstva mi je Milisav u dubokom razmisljanju.
I preporucujem svima mladjima knjige Branka Copica Smile

34Šta ste čitali kao deca? - Page 2 Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Sre Maj 15, 2013 1:59 pm

*Ringispilka*


Član
Član

Najvise sam volela Dzeronima Stiltona Smile
Uzmem 5 knjiga i proctam ih za 2 dana i onda dolazim opet po nove : )))

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

  •  


Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions