Forum o knjigama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Šta ste čitali kao deca?

+30
Vampire_girl
Nincheß
♥Demi♥Lovato♥
♦Black♦Betty♦
Neyra
Stefan Salvatore
macinger84
lamar
*Beautifully.Broken*
little.lamb
MissAppl
Elly
Raoul_Duke
Dana*Far away*
polly88
*rainbow*
*Britain-Addict*
Iris Jane
Shelly Stoudes
Tatjana
{I.am.Margaret}
She
❤Jecy BBツ
Cry with a smile (:
Vlajki
Veljko
*dreamer*
.But Home Is Nowhere.
Wolf Heart
Mixiii
34 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Šta ste čitali kao deca? Empty Šta ste čitali kao deca? Pon Jun 15, 2009 1:45 pm

Mixiii

Mixiii
Administrator

Evo jedne zanimljive teme. Šta ste voleli da čitate kao deca, ako ste uopšte čitali? Koje su vam knjige ostale u sećanju? Very Happy

http://www.knjige-forum.com

2Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Pon Jun 15, 2009 2:00 pm

Wolf Heart

Wolf Heart
Strastveni čitač
Strastveni čitač

ne sećam se ničeg posebno, samo da nam je kada bismo bili na planini mama čitala pred spavanje istoriju sveta.... I da knjigu Pustolov, toga se sećam.

3Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Pon Jun 15, 2009 2:43 pm

.But Home Is Nowhere.

.But Home Is Nowhere.
Strastveni čitač
Strastveni čitač

Ja se sećam da sam čitala "Pipi Dugu Čarapu"
I pre sam volela pesme da čitam jer sam ih mnogo pisala...
To je bio 1-2 razred osnovne...

http://poet-world.darkbb.com/forum.htm

4Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Ned Jun 21, 2009 10:05 am

*dreamer*

*dreamer*
Novajlija
Novajlija

Moja prva knjiga koju sam sama uzela da citam je bila "Anino zivotinjsko carstvo", i to u nekom 2 ili 3 razredu...

5Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Ned Jun 21, 2009 12:37 pm

Veljko

Veljko
Član
Član

Alisa u zemlji cuda... prva moja knjiga!

http://forumi.forumsr.net

6Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Sre Jun 24, 2009 1:53 am

Vlajki

Vlajki
Strastveni čitač
Strastveni čitač

Obične školske lektire

http://www.forumoforumima.net

7Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Čet Jul 16, 2009 2:52 pm

Cry with a smile (:

Cry with a smile (:
Novajlija
Novajlija

Wlajky ::Obične školske lektire
To i secam se da sam citala "Cacu facu","Pipi dugu carapu" i moju omiljeni knjigu kad sam bila mladja "Doktor Dulitl" i jos neke iz Kreativnog centra.

8Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Pet Jul 17, 2009 6:31 pm

❤Jecy BBツ

❤Jecy BBツ
Član
Član

Alisa u zemlji chuda...tu sam prwu...! Tad nisam wolela da chitam, samo za shk i nishta wishe...

9Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Pon Jul 20, 2009 4:16 pm

She

She
Novajlija
Novajlija

Prve koje sam citala jesu bile od Enid Blajton.
'Tajna Sedmorka' i 'Pet prijatelja u nevolji'.
I sad volim da procitam neku od njenih knjiga Smile

10Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Čet Jul 23, 2009 5:02 am

{I.am.Margaret}

{I.am.Margaret}
Novajlija
Novajlija

ja se secam da sam citala one slikownice, pa kada okrenes stranicu slika "iskoci" ...

citala sam dosta slikownica.. a prwa knjiga mi je bila neka sa pesmicama Smile

http://www.rbdfans.net

11Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Sub Okt 03, 2009 1:40 am

Tatjana

Tatjana
Aktivan član
Aktivan član

Slikovnice....xD
Prva knjiga,joj......Mislim da su bile neke bajke.....

http://enriqueserbia.forumotion.com/index.htm

12Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Pet Okt 23, 2009 3:42 pm

Shelly Stoudes

Shelly Stoudes
Knjiški moljac
Knjiški moljac

Mislim da je bila ,,Snezana i sedam patuljaka",kao knjiga sa puno slika i 3 strane xDDD Ili je to bila neka druga bajka...lektira...ne secam se xDD

13Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Sub Okt 24, 2009 8:11 am

Iris Jane

Iris Jane
Aktivan član
Aktivan član

uhh ja znam da sam procitala "Pipi Duga Carapa","Upomoc,mama se smanjila","Bajke svih naroda 1,2,3"(I danas to citam jadna ne bila .. xD) ..i one bebaste price o kozlicima,prascicima,zlatokosoj ... Razz

14Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Sub Okt 24, 2009 8:44 am

*Britain-Addict*

*Britain-Addict*
Knjiški moljac
Knjiški moljac

Meni su kada sam imala 4 godine kupili knjigu o sumi.Tada sam znala pola azbuke i bila sam,kako sam govorila ljudima,polupismena xD

15Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Pet Okt 30, 2009 3:20 pm

*rainbow*

*rainbow*
Pisac

hm..uglavnom bajke, a lot Very Happy
i zato ih i dan-danas obbo Very Happy pogotovo brace grim, ali sam imala i nekih knjige koje nisu bile za moj uzrast ali sam ih chitala kao "Kapetanova kci" Aleksandra Pushkina

http://crvenapahulja.tumblr.com/

16Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Sub Nov 21, 2009 9:59 am

polly88

polly88
Strastveni čitač
Strastveni čitač

prvo slikovnice, obavezno školske lektire, a u slobodno vrijeme puno toga - razne bajke (sjećam se da sam plakala uz Andersenovu Djevojčicu sa šibicama), zatim družba pere kvržice, šegrt hlapić, pet prijatelja pa razne enciklopedije... uglavnom, već sam se kao mala zaljubila u književnost Very Happy

17Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Pon Nov 23, 2009 6:43 am

Dana*Far away*

Dana*Far away*
Član
Član

kad sam bila mala nisam voljela da citam knjige!
sad obozavam...

18Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Ned Feb 21, 2010 1:19 pm

Raoul_Duke


Novajlija
Novajlija

Tom Sojer i Haklberi Fin, pa zatom sve od Karla Maja, Fenimora Kupera, Zejn Greja, Džek Londona, i naravno omiljena Enid Blajton i njenih Pet prijatelja kao i druge njene knjige (Ostrvo, Zamak i More avanture).

19Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Čet Jun 10, 2010 5:08 am

Elly

Elly
Strastveni čitač
Strastveni čitač

Čitala sam sve delove Čarobnjaka iz Oza, onda Doktora Dulitla i Pet prijatelja, a iz lektire sam najviše volela Malog pirata...

20Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Uto Jun 15, 2010 6:44 am

MissAppl

MissAppl
Novajlija
Novajlija

ja sam jos dete Razz

pa sad volim da citam caca faca doktorica,caca faca postaje slavna,caca faca predvidja buducnost,devojcice sa olimpa,knjiga za svaku devojcicu,slucaj babaroge xDD,ponoc za carlija bouna,vremenske vile i vile duginih boja

i za lektiru
bela griva
alisa u zemlji cuda
Rzuno Pace

21Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Čet Jun 17, 2010 6:52 am

little.lamb

little.lamb
Član
Član

Prva knjiga: Jesi li ti moja mama?

Kao neki ptić tražio svoju mamu, ali nikako da je nađe, pa onda pita životinje jesu li mu mame xD i na kraju nađe mamu
svetac

22Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Pon Jun 21, 2010 10:07 am

*Beautifully.Broken*

*Beautifully.Broken*
Aktivan član
Aktivan član

I ne bas.
Jesam neke bajke i to mozda jednu u mesec dana. =)

23Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Pon Jul 12, 2010 1:22 pm

lamar

lamar
Novajlija
Novajlija

Prvu knjigu sam procitala sa sest godina kada sam se uclanila u biblioteku i evo do danas (a to je mnoooooogoooo godina) sam "drug clan".
Prvo su isle slikovnice a onda:
-Hajduci - B.Nusic
-Mali pirat
-Tom Sojer
-Bela griva
-Decaci Pavlove ulice
-Haklberi Fin
-Nevidljivi ujak
-Zvoni triput
-Druzina Sinji galeb
-Autobiografija - B.Nusic
-Orlovi rano lete
-Dozivljaji Nikoletine Bursaca
-Lesi se vraca kuci (i jos svasta od Dzek Londona)
-20 000 milja pod morem
-Hajdi
-Carobni vrt
.....i jos mnogo toga.
Onda sam presla na "laku literaturu" za odrasle, pa onda i na ozbiljnije stvari.
Mogu vam samo reci da celog zivota citam kao luda i nikada mi knjiga nije dosta. Stalno sam u frci da cu neku propustiti.
Zato je dobro kada se javi ta ljubav prema knjizi jos u detinjstvu. Ta ljubav nikada ne prolazi za razliku od nekih Smile .

24Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Pon Sep 20, 2010 5:02 am

macinger84

macinger84
Administrator

Secam se samo stirpova
Alan Ford
Marty Mysterije
Dilan Dog
Kapetan Miki
Zagor
Blek Stena
itd...

I naravno sve lektire u OS.
Cak poneke textove pesama

25Šta ste čitali kao deca? Empty Re: Šta ste čitali kao deca? Pon Sep 20, 2010 1:22 pm

Stefan Salvatore

Stefan Salvatore
Strastveni čitač
Strastveni čitač

Rano sam poceo citati,prvo razne slikovnice,Uspavana ljepotica,Snjezana i sedam patuljaka itd.Kad sam krenuo u skolu,prvo one bas djecije knjige,kao
Alisa u zemlji cuda,neke pjesmice i tako.A kasnije Orlovi rano lete,Vlak u snjegu,Robinzon Kruso,Tom Sojer,Mali Princ i tako dalje.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

  •  


Free forum | Muzika | Rock, Punk, Alternative | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions