Forum o knjigama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Serijal Hajduk - Gradimir Stojković

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Serijal Hajduk - Gradimir Stojković Empty Serijal Hajduk - Gradimir Stojković Pon Avg 30, 2010 5:56 am

Mixiii

Mixiii
Administrator

Jedan od najomiljenijih domaćih serijala za decu. Obožavam ove knjige. Evro ginuti je izdao ceo serijal, tako da ćemo zahvaljujući tome još uvek moći da uživamo u ovim divnim knjigama za mlade koje se šire već generacijama.

- Hajduk u Beogradu
Serijal Hajduk - Gradimir Stojković Hajduk-u-beogradu-1

- Hajduk na Dunavu
Serijal Hajduk - Gradimir Stojković Hajduk-na-dunavu-1

- Hajduk iz Beograda
Serijal Hajduk - Gradimir Stojković Hajduk-iz-beograda1

- Hajduk s druge strane
Serijal Hajduk - Gradimir Stojković Hajduk-sa-druge-strane-g

- Hajduk protiv vetrenjača
Serijal Hajduk - Gradimir Stojković Hajduk-protiv-vetrenjaca

- Hajduk čuva domovinu
Serijal Hajduk - Gradimir Stojković 032

- Hajduk u četiri slike
Serijal Hajduk - Gradimir Stojković Knjiga9

http://www.knjige-forum.com

2Serijal Hajduk - Gradimir Stojković Empty Re: Serijal Hajduk - Gradimir Stojković Ned Jul 10, 2011 1:26 am

Elly

Elly
Strastveni čitač
Strastveni čitač

Čitala sam samo poslednju, Hajduk ostaje hajduk, o doživljajima sina ovog hajduka iz prethodnih knjiga. Jako lepa knjiga.

3Serijal Hajduk - Gradimir Stojković Empty Re: Serijal Hajduk - Gradimir Stojković Uto Sep 27, 2011 7:54 am

Shelly Stoudes

Shelly Stoudes
Knjiški moljac
Knjiški moljac

Čitala sam prvu knjigu još davno. Mnogo mi se dopala, odličan pisac. Planiram da pročitam još.

4Serijal Hajduk - Gradimir Stojković Empty Re: Serijal Hajduk - Gradimir Stojković Pon Dec 26, 2011 7:39 am

Mixiii

Mixiii
Administrator

Obavezno pročitati. Na trenutke duhovite, na trenutke dirljive, i vesele i tužne knjige. Zaista toplo preporučujem!

http://www.knjige-forum.com

5Serijal Hajduk - Gradimir Stojković Empty Re: Serijal Hajduk - Gradimir Stojković Sre Maj 15, 2013 1:55 pm

*Ringispilka*


Član
Član

Divne knjige,procitaju se u dahu.Secam se kad sam uzela prvu knjigu i procitala sam je za 2 sata,pa sam sledeceg dana jurila u biblioteku po nastavak.Preporucujem je svim tinejdzerima,nista bez Hajduka <3333

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

  •  


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions