Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tračara1

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Tračara1 taj Pon Jun 21, 2010 3:36 am

PrinceSs

Aktivan član
Aktivan član
Broj 1. na listi bestselera New York Timesa

Tračara... a svi pričaju o njoj.

Kako žive bogati srednjoškolci u Njujorku? To je svijet Gučija, Prade, Dolče & Gabane, ali i raznih intriga i ogovaranja. Problem je u tome što sve može da se sazna na sajtu tajanstvene tračare.

Svi pričaju o seksu, piću, žurkama, odjeći... ali, ako ne pričaju o vama, čemu sve to? Ko će najbolje da vas izblamira ili da vam podmetne nogu, ako ne vaši najbolji prijatelji?

Romani Fon Zigesarove su kao Seks i grad za tinejdžere.

2 Re: Tračara1 taj Ned Jan 16, 2011 3:44 am

*Dance_with_rain♥*

Aktivan član
Aktivan član
Pročitala sam knjigu, i okej je. Nemam neki posebni dojam o njoj iz razloga što jednostavno je sve nabrzaka. U usporedbi s serijom knjiga je grozna.

3 Re: Tračara1 taj Čet Feb 03, 2011 9:07 am

eddie_redmayne

Aktivan član
Aktivan član
Meni je knjiga dobra, ali mnogo se razlikuje od serije.
Mislim da su dosta toga promjenili u seriji i to mi se ne sviđa.

http://haus-of-gaga.forumotion.com

4 Re: Tračara1 taj Pon Avg 22, 2011 12:34 am

Lidija

Novajlija
Novajlija
Nisam citala, volela bih da procitam, ali u mom gradu je nema. Da li neko zna gde mogu da nadjem prevedenu knjigu?

5 Re: Tračara1 taj Pet Apr 20, 2012 4:13 pm

Jeja17

Novajlija
Novajlija
Knjiga po meni nije vredna paznje. Nema umetnicku vrednost niti pouku a pisana je jednostavnim jezikom. Za razliku od serije koja je veoma zanimljiva. Odgledala sam sve sezone koje su do sad izasle. Smile

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Gossip Girl/Tračara

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napraviti svoj blog